Choď na obsah Choď na menu
 


 
 
 

Medzi týmito dvomi babami to veru poriadne škrípe. Dôvod: Nick Jonas

OK, Začíname

 

1.etapa Miley stretla Nicka a začala s ním chodiť

Takto to popísala Miley: "Bol to deň, keď som stretla svoju prvú lásku. Volám ho princ. Nechcem používať jeho meno, pretože tu nie je dôležité kto to je. Dôležité je ako som sa cítila a čo náš vzťah pre mňa znamená.Tak sme sa stretli. Ja som o ňom nič nevedela. Iba to, že jeho priatelia vraveli, že som krásna. Prišiel za mnou s kamošmi a povedal, Poď s nami.A ja som chcela ísť ďalej a stále a stále iba s ním.

 

2.etapa Medzi Nickom a Miley to škrípe prichádza rozchod

Vo vzťahu sú nejaké nezrovnalosti a tak sa tento párik rozíde.Miley to komentuje takto: "Princ a ja sme sa rozišli dňa 19. decembra 2007. Najťazší deň v mojom živote. Môj svet sa akoby zrútil. Nemala som chuť ísť vpred, nemala som chuť vstať a vzoprieť sa tomu. Ale vedela som, že mám fanúšikov a musím tu byť vždy pre nich."

A ešte mnoho iného prezradí vo svojej pesničke 7thigns.

 

3.etapa Nick sa naštve na Miley

Veru,Nick je na Miley nasratý a vykecá sa v jednom rozhovore: "Som na Miley vážne nahnevaný.Povedali sme si, že to nebude nikomu hovoriť a ona zloží pesničku o našom vzťahu ! "

 

4.etapu Do tohto všetkého sa začína pripletať Selena

Nick sa znovu zaľúbil, tentokrát do Seleny Gomez.Áno, mali spolu pechtle - mechtle  a okomentovali to takto:

Selena: " Keď sme tancovali na pomalú pieseň, tak sme sa pobozkali.Povedala som - Na prvom rande sa nebozkávam a on Ja nikdy nehrám podľa pravidiel."

Nick:  " Jedna baba mi na rande povedala, že sa na prvom rande nikdy nebozkáva, tak som jej povedal - Ja sa nedržím pravidiel.OOOh bolo to skvelé ! " 

 

5.etapa Selena a Miley sa stávajú nepriateľky

Čo dodať ? Selena povedala: "S Nickom chodím pár mesiacov a mám ho veľmi rada. Pretože ani sama neviem, nejako ma priťahuje.
 
A Miley Cyrus sa na teba nehnevá?
 
- Áno hnevá sa, a nechcela som jej to urobiť. Tínedžerky sú už také  a myslím si že je to už vyrovnané......

 

6.etapa Selene sa začínajú roztvárať oči

Hm...Stará láska nehrdzavie,Nick stále myslí na Miley, čo Selena dokazuje v jej pesničke:                                                           "Moja najobľúbenejšia pieseň sa volá I'm Sorry" povedala Sel pre Twist. "Je o chalanovi, do ktorého som sa zaľúbila, ale on sa nikdy nedokázal vzdať svojej ex-priateľky a to bolo naozaj tažké. A ja som sa cítila, akoby som nebola dostatočne dobrá. Takže pieseň je v podstate o tom ako sa ospravedlňujem, že to nefungovalo, pretože ona bola to čo bola. Ale musí vedieť, že spravím hocičo aby bol šťastný a budem sa snažiť byť taká dobrá ako len viem.

 

7.etapa Miley si medzičasom hľadá nového priateľa

Škandalózne fotky s jedným škaredým chalanom, s druhým chalanom šantila v mori...Takto chcela Miley Nickovi povedať, že pre ňu nie je problém nájsť si náhradu.Ukotvila pri Justinovi (model spodného prádla). Miley si našla náhradu

 

8.etapa Nick všetko zachraňuje pesničkou Sorry 

 

 

Aj Nick napísal pieseň s názvom  Sorry. Je pre Miley ? Rozhodne.

 

9.etapa Pretvárky pre médiami

Čo ti už ostáva ? Pretvarovať sa.Miley to teda rozhodne ovláda.A nepochybne aj Selena.A čo Nick s, ktorým Miley minule nahrávala song.V pohode spolu prišli autom blah blah blah...


10.etapa Čo budeš ! Spravme si srandu

 Miley s jej naj kamoškou TOTÁLNE zosmiešnili Selenu Gomez a jej naj kamošku Demi Lovatov jednom videu..Video je už trochu staré...Potom sa Miley ževraj "verejne" zaň ospravedlnila.V nejakom starom všiváckom rádiu, ktoré nikto nepočúva....Hrdinka...

Ľahko si ho náješ na youtube.com.Stačí ak napíšeš do vyhľadávača -Miley mocking Selena-

 

11.etapa SELENA a NICK ROZCHOD !!!

 

12.etapa SELENA SI NAŠLA NÁHRADU

Už si stihla nájsť aj náhradu.Fešák Taylor Lautner z Twilight jej už dlhšiu dobo robí "garde".Zlatí sú spolu.Krásni.Sladký.Však ? Ktorá z vás by nechcela chodiť s Taylorom ?

Taylor v jednom rozhovore povedal, že Sel je straašne roztomilá babenka...bla bla bla , zrejme aj to bola pohnútka na vzniknutie ich vzťahu.

Ináč chalanko má strašne hrozné meno, pretože sa mi strašne mýli s Taylor Swift :)))

13.etapa  Po tom všetkom priateľky ?!

Tak neuveriteľné až je to nemožné ! Po všetkých intrigách,ohováračkách a narážkach sú tieto baby kamarátky !


...už tomu rozumiete...? :)

 

Korá sa k Nickovi viac hodí?

 

RODINA

Pre Nicka je rodina na prvom mieste a od svojho dievčaťa očakáva to isté. Miley má v tomto navrch! S otcom hrá v Hanne Montane, s mamou sú zase najlepšie kamošky. Zato Selena je skôr rašej vonku s kamarátmi a s mamou sú vraj často na nože.

 

FANÚŠIKOVIA

 Jonas Brothers si vážia svojich fanúšikov a do úmoru sa s nimi fotia a rozdávajú autogramy. Ako sú na tom dievčatá? Vždy ochotne zapózujú? Selena nedávno nepekne odmietla fanúšičku, ktorá ju žiadala o autogram. Takéto maniere Nick fakt nemusí.

 

VOĽNÝ ČAS

 Nicka by si na bujarých večierkoch videla len ťažko. Ani Selena nie je zrovna párty girl a oveľa lepšie sa odreaguje napríklad na nákupoch. Zato Miley vymetá párty ako o život. Ani za bozkávačku z Rihannou by ju Nick určite nepochválil.

 

CHUŤ K JEDLU

 ,,Nechcem žiadnu vychrtlinu, moje dievča musí mať jedlo rada rovnako ako ja,“ prehlasuje Nick. S tým obidve dievčatá nemajú problém. Selena by sa ale mala začať krmiť aj niečím iným ako fastfoodom, inak sa môže rozlúčiť so super postavou. Miley má bod k dobru , pretože vie, ako pri jedení vyzerať sexy.

 

 ŠPORT

Basseball, golf, breakdance, tenis...Nick by bez športu snáď ani nemohol žiť. Bývalá roztlieskavačka Miley, ktorá miluje tanec, beh a po meste sa radšej pohybuje na bicykli, svoju sokyňu  Selenu , ktorá sa namiesto plávania radšej napcháva na pláži chipsami,hravo rozdrtí.


 

 4 body pre Miley a jeden pre Selenu. Ja radím , že Nickovi to s Miley bude klapať lepšie. Aj jeho kamoši sa zhodnú na tom, že s Miley by bol oveľa šťastnejší.

 

 

Zdroj:www.anjelik.estranky.sk+ vlastná tvorba